0 Shares

توسعه دهنده‌ی بازی No Man’s Sky یعنی Hello Games اعلام کرد که این بازی به همراه یک آپدیت بزرگ برای Xbox One منتشر خواهد شد. No Man’s Sky در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۱۸ برای Xbox One منتشر خواهد شد. آپدیت بزرگ بعدی این بازی برای PC و PS4 نیز عرضه می‌شود.

علاوه بر این آپدیت، تمام گسترش دهنده‌های منتشر شده برای این عنوان یعنی Foundation ,Pathfinder و Atlas Rises در نسخه‌ی Xbox One این بازی نیز قرار خواهند گرفت. قابلیت‌های اختصاصی گرافیکی نظیر رزولوشن ۴K و حالت HDR نیز برای کنسول Xbox One X در نظر گرفته شده است ولی تا کنون اطلاعات بیشتری در این خصوص منتشر نشده است.

بازی No Man’s Sky سال ۲۰۱۶ منتشر شد و در زمان انتشار در انحصار پلتفرم‌های PC و PS4 بود. توسعه دهنده‌ی این بازی یعنی Hello Games خود وظیفه‌ی انتشار عنوان مذکور را بر عهده داشت، ولی ناشر این عنوان برای کنسول Xbox One کمپانی ۵۰۵Games است که قبلا در نقش ناشر، بازی‌های Brothers: A Tale of Two Sons و Payday 2 را منتشر کرده است.

آپدیت جدید No Man’s Sky به نام Next، به صورت رایگان برای پلتفرم‌های PS4 و PC نیز منتشر خواهد شد. Hello Games اعلام کرده است که این آپدیت قدم بلندی رو به جلو برای این بازی است. به هر صورت Hello Games اطلاعات بیشتری در مورد این آپدیت منتشر نکرد.

No Man’s Sky قبل از انتشار توجهات زیادی را به خود جلب کرد. این بازی دارای زاویه‌ی دوربین اول شخص است و شما باید به تعداد زیادی سیاره سفر کنید و به اکتشاف در این سیارات بپردازید. سیستمی در این بازی قرار داده شده است تا موجودات و سیارات بازی را به صورت تصادفی خلق کند. به هر حال این بازی دارای ایرادات زیادی بود که باعث شد اکثرا نمرات ضعیف یا متوسطی را دریافت کند.

0 Shares
مصطفی اکرادی

مصطفی اکرادی

به نام خدا برنامه نویس در حوزه های وب و موبایل. خیلی دوست دارم که در کشور عزیزم به همه آموزش های برنامه نویسی رو آموزش بدم البته بطور رایگان. خدارو شکر که به حق امام زمان (عج) اونقدر بهم لطف کرده که درخدمتشون باشم. و من هم میخوام با آموزش های برنامه نویسی رایگان به ایرانیان و به ویژه شیعیان عزیز خدمت کنم.

نوشتن یک نظر

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.