0 Shares

کمپانی Ubisoft به تازگی اطلاعات تازه‌ای از بروزرسانی‌های جدید و رایگان دومین سال بازی Ghost Recon Wildlands که تغییرات جدیدی را برای حالت کمپین و حالت دو نفره Ghost War به ارمغان می‌آورد را برای بازیکنان فاش کرد.

بروزرسانی‌های مذکور، Special Operations نام دارند و اولین بروزرسانی از این مجموعه، در تاریخ ۲۱ فروردین (۱۰ آوریل) منتشر خواهد شد. این بروزرسانی ویژگی شخصی سازی هم تیمی‌ها را که پیش از این بسیار مورد درخواست هوادران قرار گرفته بود، به همراه خواهد داشت. بر اساس ویژگی مذکور، لباس و تجهیزات تیم، قابل ویرایش و شخصی سازی خواهد بود. علاوه بر این، تمامی هم تیمی‌ها پس از بازگشایی یک آیتم توسط یک بازیکن برای شخصیت خود، به آن مجهز می‌شوند.

همچنین بروزرسانی مذکور شامل تغییرات جدیدی برای حالت دونفره بازی است که طی آن حالت جدیدی را به نام Sabotage معرفی می‌کند. این حالت دارای پنج نقشه اختصاصی بوده و سلاح‌ها و امتیاز دهی جدید را هم شامل می‌شود. شایان ذکر است، بخش تک نفره بازی نیز شامل برخی تغییرات می‌شود که از جمله این تغییرات می‌توان به یک ماموریت جدید و کسب جوایز اختصاصی در صورت تکمیل چالش‌های ویژه، اشاره کرد.

علاوه بر موارد مذکور، محتوای این بروزرسانی شامل سیزن پس سال دوم بازی است که طی آن بازیکنان از طریق سرویس هفت روزه early access به شش رده بندی Ghost War دسترسی خواهند داشت. همچنین چهار جعبه ویژه و چهار جعبه Ghost War جهت اضافه کردن تنوع در ظاهر شخصیت بازی و همچنین یک بسته اختصاصی شخصی سازی، از جمله آیتم‌های این سیزن پس بوده و با قیمت ۳۰ دلار ارائه می‌شود.

بازی Ghost Recon Wildlands هم اکنون برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و PC قابل اجراست. در ادامه تریلر منتشر معرفی بروزرسانی‌های سال دوم بازی مذکور را مشاهده کنید.

0 Shares
مصطفی اکرادی

مصطفی اکرادی

به نام خدا برنامه نویس در حوزه های وب و موبایل. خیلی دوست دارم که در کشور عزیزم به همه آموزش های برنامه نویسی رو آموزش بدم البته بطور رایگان. خدارو شکر که به حق امام زمان (عج) اونقدر بهم لطف کرده که درخدمتشون باشم. و من هم میخوام با آموزش های برنامه نویسی رایگان به ایرانیان و به ویژه شیعیان عزیز خدمت کنم.

نوشتن یک نظر

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.