بنا به اعلام کمپانی «یوبی سافت»، نسخه جدیدی از سری «Assassin’s Creed» در سال ۲۰۱۹ عرضه نمی‌شود. این خبر را رئیس کمپانی آقای «Yves Guillmot»، در حاشیه نمایشگاه «گیمزکام» اعلام کرده است.

نسخه جدیدی از سری «Assassin’s Creed» در سال ۲۰۱۹ عرضه نمی‌شود | مجله پرشین تک assassin’s creed - 3393668 a s sa s sinscreedodyssey t e a s erannounce promo - نسخه جدیدی از سری «Assassin’s Creed» در سال ۲۰۱۹ عرضه نمی‌شود - مجله پرشین تک

بعد از وقفه‌ای دو ساله در عرضه «Origins» به نظر می‌آمد که یوبی سافت قصد دارد عرضه سالانه این سری را متوقف کند ولی با معرفی «Odyssey» و عرضه آن در سال جاری، این اتفاق رخ نداد. حال Yves Guillmot در مورد روند عرضه این سری چنین توضیح داده است: «ما یک بازی از این سری در سال ۲۰۱۸ و عنوان دیگری در سال جاری داریم، ولی برنامه‌ای برای عرضه نسخه دیگری از سری در سال بعد نخواهیم داشت. دلیل این امر مجزا بودن تیم‌های ساخت بوده و به همین دلیل دو نسخه از سری همزمان با یکدیگر روند ساخت را طی کرده‌اند. به همین دلیل نسخه جدیدی از بازی برای سال آینده آماده نخواهد شد.» به جای عرضه نسخه جدید، یوبی سافت قصد دارد سال آینده با آپدیت و عرضه بسته‌های الحاقی برای Odyssey، طرفداران این سری را راضی نگه دارد. به نظر می‌آید یوبی سافت قصد دارد با ساخت نسخه جدید از این سری در سال ۲۰۲۰، و با توجه به احتمال عرضه کنسول‌های نسل بعد در همان سال، Assassin’s Creed بعدی را برای لانچ کنسول‌های جدید آماده کند.

مصطفی اکرادی

مصطفی اکرادی

به نام خدا برنامه نویس در حوزه های وب و موبایل. خیلی دوست دارم که در کشور عزیزم به همه آموزش های برنامه نویسی رو آموزش بدم البته بطور رایگان. خدارو شکر که به حق امام زمان (عج) اونقدر بهم لطف کرده که درخدمتشون باشم. و من هم میخوام با آموزش های برنامه نویسی رایگان به ایرانیان و به ویژه شیعیان عزیز خدمت کنم.

نوشتن یک نظر

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.