اخبار بازیبازی ها

Valheim داغترین بازی جدید رایانه ای استیم است و هم اکنون 3 میلیون نسخه از آن فروخته شده است

Valheim داغترین بازی جدید رایانه ای استیم است و هم اکنون 3 میلیون نسخه از آن فروخته شده است
مجله پرشین تک - Valheim داغترین بازی جدید رایانه ای استیم است و هم اکنون 3 میلیون نسخه از آن فروخته شده است

تماشا در آپارات

 

تماشا در یوتیوب پرشین تک

 

شرکت Coffee Stain و استودیوی Iron Gate خبر فروش سه میلیونی Valheim در استیم را چندی پیش منتشر کردند. این میزان فروش تنها در دو هفته به دست آمده است.

 

برترین بازی های استیم

کمی پس از انتشار خبر استقبال بازیکنان از آخرین بازی استودیوی Iron Gate، خبر فروش سه میلیونی Valheim در استیم توسط ناشر این بازی به اشتراک گذاشته شده است. فروش سه میلیونی Valheim در استیم تنها در 16 روز به دست آمده که نشان‌دهنده‌ی علاقه‌ی بازیکنان به تجربه‌ی این بازی ماجراجویی در سبک بقا بوده و تعداد بازیکنان هم‌زمان این بازی به صورت دقیق، میزان استقبال کم‌سابقه‌ی بازیکنان را مشخص می‌کند. ساعاتی پیش متوجه شدیم 390 هزار بازیکن به صورت هم‌زمان در حال تجربه‌ی این بازی هستند که رشد قابل توجهی نسبت به چند روز گذشته حاصل شده است. فروش سه میلیونی Valheim در استیم و استقبال بازیکنان از این بازی به گونه‌ای بوده که تعداد بازیکنان این بازی از بازی‌هایی مانند GTA Online و Monster Hunter: World بیشتر شده است.

ساعاتی که استریم‌های این بازی تماشا شده نیز به بیش از 20 میلیون ساعت رسیده است. به روز رسانی‌های متعددی برای این بازی در نظر گرفته شده‌اند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به دشمنان، کشتی‌ها و قابلیت‌های جدید در کنار بهبود بخش مبارزه اشاره کرد. می‌توانید بازی Valheim را از فروشگاه سی دی کی اورجینال آرسان گیم خریداری کرده و به تجربه‌ی این بازی مهیج در کنار دوستان خود بپردازید.

فروش یک میلیونی بازی Valheim

استودیوی Iron Gate چند روز پیش خبری راجع به فروش یک میلیونی بازی Valheim را در صفحه‌ی استیم خود با بازیکنان به اشتراک گذاشت. فروش یک میلیونی بازی Valheim تنها در یک هفته به دست آمده بود که آماری شایسته‌ی احترام برای یک بازی در فاز Early Access است. لازم به ذکر است که فروش یک میلیونی بازی Valheim در فروشگاه استیم برای نسخه‌ی نهایی این بازی نبوده و قطعاً زمانی که این بازی به فاز نهایی عرضه‌ی خود برسد، فروش به مراتب قوی‌تری خواهد داشت. مطلبی به مناسبت فروش یک میلیونی بازی Valheim در صفحه‌ی استیم استودیوی Iron Gate گذاشته شده که به رسیدن 160 هزار بازیکن هم‌زمان این بازی هم اشاره کرده است. علاوه بر آن، 127 هزار نفر نیز به تماشای بازیکنانی پرداخته‌اند که بازی Valheim را خریداری کرده بودند.

فروش سه میلیونی Valheim در استیم

در ادامه‌ی این مطلب، استودیوی سازنده قول انتشار محتوای بیشتر و بهتر را داده و سعی می‌کند پشتیبانی از بازی Valheim را به گونه‌ای انجام دهد تا محتوای مناسب و جالب به صورت منظم برای این بازی منتشر شود و بهینه سازی‌هایی در روند اجرای این بازی انجام شود تا تمامی بازیکنان بتوانند به تجربه‌ی این بازی جدید و نوپا بپردازند. چنین موفقیتی برای بازی‌های Among Us و Fall Guys اتفاق افتاده بود و به لطف تبلیغات درست برای مخاطبینی که به این بازی‌ها علاقه دارند، بازیکنان زیادی اقدام به خرید بازی‌های ذکر شده پرداختند. زمان خارج شدن این بازی از فاز Early Access در حال حاضر مشخص نیست و استودیوی سازنده زمان آماده شدن این بازی برای  فروش نسخه‌ی کامل را اعلام نکرده است.

 

معرفی بازی Valheim

بازی Valheim یک عنوان چند نفره در سبک بقا است که دوم ماه فوریه، برابر با 14 بهمن ماه، برای کامپیوترهای شخصی در فروشگاه استیم به صورت Early Access منتشر شده است. بر خلاف بازی‌های چند نفره‌ای مانند Rust و نمونه‌های دیگر، بازی Valheim همکاری با دیگران را به عنوان عنصر اصلی بازی در نظر گرفته و تاکید زیادی بر چند نفره انجام دادن این بازی شده است. فضای بازی Valheim نیز در نوع خود منحصر به فرد بوده و بازیکنان را در نقش جنگجویان حرفه‌ای قرار می‌دهد که باید به کمک قایق‌های خود به مکان‌های مختلف رفته و برای بقا تلاش کنند. می‌توانید با حداکثر 9 بازیکن دیگر هم‌تیمی شوید و در نقش وایکینگ‌های کارکشته، به ساخت وسایل مورد نیاز و جنگ با موجودات قوی بپردازید و در برابر بلایای طبیعی مقاومت کنید. استودیوی سازنده تلاش می‌کند محتوای جدید و بهتری را برای بازی Valheim عرضه کند.

در آینده‌ی نزدیک، شاهد بهتر شدن جنبه‌های مختلفی از این بازی خواهیم بود. به طور مثال، یک به روز رسانی اخیراً منتشر شده که بخش مخفی‌کاری این بازی را بهبود بخشیده و میزان آسیبی که توسط برخی از دشمنان به بازیکنان وارد می‌شده را به گونه‌ای تغییر داده که روند اجرای بازی دچار مشکل نشود. در حال حاضر، استودیوی Iron Gate برنامه‌ای برای عرضه‌ی بازی Valheim برای کنسول‌های بازی ندارد و تلاش می‌کند محتوای مورد نیاز و درخواست شده توسط بازیکنان را برای نسخه‌ی استیم این بازی آماده سازی کرده تا در نهایت، فاز Early Access این بازی تمام شود و به عنوان یک بازی کامل و پایان یافته، راهی فروشگاه‌های مختلف شود. در صورت تمام شدن نسخه‌ی اولیه‌ی این بازی است که می‌توانیم به طور حدودی در مورد انتشار این بازی برای کنسول‌های سونی و مایکروسافت اظهار نظر کنیم.

مصطفی اکرادی
عاشق برنامه نویسی و امنیت شبکه و هک اخلاقی. مدیریت گروه امنیت شبکه ... دانشگاه شریف - و ساخت گروه شبکه ای ... World Safe در سال 2009. دوستار مدیریت و آموزش

مقالاتی که شاید بپسندید

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب بیشتر در اخبار بازی