اخبار بازی

پاری سن ژرمن محبوب‌ترین تیم فوتبال بازی FIFA 22 اعلام شد

چیزی به پایان سال 2021 نمانده است و طبق روال هرساله، بازی‌ها و استودیوهای مختلف آمار سالیانه خود را تدریجاً منتشر می‌کند. حالا EA آمار بازی محبوب FIFA 22 را منتشر کرده است که در آن پاری سن ژرمن به‌عنوان محبوب‌ترین تیم بین طرفداران FIFA 22 اعلام شده است.

فوتبال همیشه به‌عنوان محبوب‌ترین ورزش دنیا شناخته می‌شود و طبیعی است که بازی ویدئویی مربوط به آن نیز طرفدار بسیار داشته باشد. از آن‌جایی که به پایان سال 2021 میلادی نزدیک می‌شویم، شرکت Electronic Arts آمار مربوط به بازی فیفا 22 را منتشر کرده که شامل تعداد کل، میانگین گل در هر بازی و تیم محبوب دنیا می‌شود.

بر طبق این آمار در سال 2021، بازیکنان حدود 22.3 میلیارد گل به‌ثمر رسانده‌اند که میانگین آن 2.29 گل در هر بازی است. یک بخش عظیمی از این گل‌ها توسط ستاره نوظهور فرانسه، کیلیان امباپه به‌ثمر رسیده است. از آنجایی امباپه، چهره‌ی روی جلد بازی فیفا 22 است، قطعاً EA از آمار این بازیکن در بازی خوشحال است.

پاری سن ژرمن، تیم محبوب بازیکنان فیفا 22

پاری سن ژرمن بر اساس بیشترین انتخاب بازیکنان، به‌عنوان محبوب‌ترین تیم FIFA 22 اعلام شد که جای تعجب ندارد. بالاخره بعد از پیوستن عجوبه‌ی آرژانتینی، لیونل مسی به پاری سن ژرمن، مشخص بود که بخش عظیمی از بازیکنان این تیم را برای مسابقه انتخاب خواهند کرد.

پاری سن ژرمن محبوب‌ترین تیم فوتبال بازی FIFA 22 اعلام شد

پاری سن ژرمن محبوب‌ترین تیم فوتبال بازی FIFA 22 اعلام شد

درکنار بازی فیفا 22، شرکت EA آمار بازی‌های دیگر خود را نیز منتشر کرد. آرون راجرز، بازیکن آمریکایی تیم Green Bay Packer بیشترین تاچ‌داون را در بازی Madden NFL داشته است. بازیکنان در بخش طراحی شخصیت، بیش از 6.9 میلیون مبارز در بازی UFC 4 طراحی کرده‌اند.

همینطور در بازی Apex Legends، بازیکنان بیش از 322 میلیارد بار از قابلیت Ping استفاده کرده‌اند. بازیکنان بیش از 1.2 میلیارد ساعت را در دنیای Sims 4 گذرانده‌اند که رقم نسبتاً بالایی است. همچنین طرفداران جنگ ستارگان بیش از 923 میلیون سفینه را در بازی Star Wars Squadrons منهدم کرده‌اند.

بازی شبیه‌ساز فوتبال شرکت EA به‌دلیل خاتمه یافتن قرارداد آن‌ها با سازمان FIFA دیگر با نام فیفا شناخته نخواهد شد. هنوز مشخص نیز که اسم بعدی این بازی محبوب چه‌ خواهد بود. با وجودیکه تغییر اسم می‌تواند تأثیر مستقیمی روی رقابت در بازار داشته باشد، EA نیازی نیست نگران این موضوع باشد؛ چون رقیب همیشگی فیفا یعنی PES با عرضه‌ی ناقص eFootball شکست سنگینی خورد و بر طبق آمار، بدترین بازی سال از نظر طرفداران انتخاب شده است.

مصطفی اکرادی
عاشق برنامه نویسی و امنیت شبکه و هک اخلاقی. مدیریت گروه امنیت شبکه ... دانشگاه شریف - و ساخت گروه شبکه ای ... World Safe در سال 2009. دوستار مدیریت و آموزش

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *